Bułgaria jaki hotel dla dzieci
Hotele Kierunki Polecane

Bułgaria – jaki hotel dla dzieci?

Bułgaria jaki hotel dla dzieci?

To pytanie słyszę średnio 3 razy dziennie. Odkąd Bułgaria stała się jednym z ulubionych kierunków wśród polskich turystów, częstotliwość zapytań w moim biurze, wzrosła kilkukrotnie. Zwłaszcza rodziny z dziećmi upatrzyły sobie wybrzeże Morza Czarnego, jako miejsce swoich słonecznych wakacji. Nie ma się co dziwić. Piękne plaże, krótki lot, niskie ceny i wakacyjna atmosfera, to bez wątpienia solidy magnes dla polskich urlopowiczów. Jaki hotel będzie idealny dla rodzin z dziećmi? Nie będę ukrywał, że jest ich dosłownie kilka. Wynika to ze specyficznego podejścia Bułgarów do jakości i standardów w obiektach hotelowych. Woląc dmuchać na zimne, poniżej przedstawiam swoją autorską listę obiektów, które nie zawodzą od lat i co do których mam pewność, że klienci wrócą zadowoleni.

1. Sol Nessebar - 4*

9.5

Atrakcyjność dla dzieci

10.0/10

Czystość

10.0/10

Położenie

9.5/10

Wyżywienie

9.5/10

Relacja cena jakość

8.5/10

Moim zdaniem - eksperta

  • Położony bezpośrednio przy Słonecznym Brzegu i Nessebarze, jest wręcz stworzony dla rodzin z dziećmi. Należy do znanej hiszpańskiej sieci Melia, która jest gwarantem jakości i wysokiego standardu. Jego największym atutem jest niewątpliwie ogromny aquapark położony na terenie obiektu. Sam hotel leży bezpośrednio przy plaży, do której schodzi się po niewielkich schodach. Teren prezentuje się niezwykle okazale, a cały kompleks składa się z trzech osobnych budynków - Bay, Mare, Palace. Rewelacyjne jedzenie, czyste, zadbane i schludne pokoje, uczynna obsługa, darmowy serwis plażowy, polskie animacje dla dzieci i liczna zieleń, to atuty, za które osobiście przyznaje temu hotelowi pierwsze miejsce! Widziałem osobiście. Gorąco polecam!

2. DIT Evrika Beach Club - 4****

9.3

Atrakcyjność dla dzieci

9.0/10

Czystość

10.0/10

Położenie

9.5/10

Wyżywienie

9.5/10

Relacja cena jakość

8.5/10

Moim zdaniem - eksperta

  • IDEALNY! Tak mogę określić ten hotel jednym słowem. Ma wszystko to, co wymaga się od obiektu przygotowanego na wypoczynek z dziećmi. Świetny aquapark, bezpośrednie sąsiedztwo z plażą, mini cluby dla maluchów, place zabaw, brodzik. Niezwykle urozmaicona i smaczna kuchnia, komfortowe i odnowione pokoje. Bardzo pomocna i dbająca o jakość obsługa. Położony tuż przy promenadzie wiodącej do nieodległego centrum. Jednym słowem, kapitalny hotel na rodzinne wakacje. Top 3 najlepszych hoteli w Bułgarii. Widziałem osobiście. Polecam gorąco.

3. Laguna Park Aqua - 4,5*

8.8

Atrakcyjność dla dzieci

8.5/10

Czystość

9.0/10

Położenie

8.5/10

Wyżywienie

9.0/10

Relacja cena jakość

9.0/10

Moim zdaniem - eksperta

  • Ten rodzinny kompleks położony jest w samym centrum Słonecznego Brzegu w odległości ok. 250 metrów od pięknej piaszczystej plaży. Rodziny z dziećmi wybierają go z racji dużego aquaparku w tureckim stylu. Jednocześnie hotel gwarantuje świetny serwis, czyste i nowoczesne pokoje, rodzinną atmosferę, urozmaiconą i smaczną kuchnię. Od kilku sezonów jest jednym z hitów sprzedażowych i słynie z bardzo dobrej opinii wśród klientów wypoczywających z dziećmi. Na najmłodszych czekają ponadto plac zabaw, mini club animacje oraz brodzik. Jedno z tych miejsc, do których można jechać absolutnie bez obaw. Polecam!

4. Melia Grand Hermitage - 5*

9

Atrakcyjność dla dzieci

8.0/10

Czystość

9.5/10

Położenie

9.5/10

Wyżywienie

10.0/10

Relacja cena jakość

8.0/10

Moim zdaniem - eksperta

  • Ten niezwykle elegancki i gustowny hotel, jako jedyny spośród zestawienia znajduje się w Złotych Piaskach. Położony w samym centrum miasta, ok. 100 m od plaży. Jak zawsze w przypadku hoteli z sieci Melia, możemy mieć pewność co do jakości i standardów zakwaterowania. Wysoka jakość obsługi, bardzo dobre i różnorodne jedzenie, rewelacyjny standard pokoi i lokalizacja, powodują że hotel ten znajduje się w czołówce obiektów w Bułgarii. Dla dzieci przygotowano brodzik, plac zabaw, mini klub i mini dyskotekę. Zarówno maluchy jak i dorośli, będą absolutnie zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Gorąco polecam!

5. Iberostar Sunny Beach - 4*

8.6

Atrakcyjność dla dzieci

8.0/10

Czystość

9.0/10

Położenie

8.5/10

Wyżywienie

9.5/10

Relacja cena jakość

8.0/10

Moim zdaniem - eksperta

  • Iberostar! Ta legendarna sieć hotelowa, to gwarant udanych wakacji. Nie znam, żadnego hotelu przynależącego do tej grupy, który byłby obiektem o słabym standardzie. Nie inaczej jest w tym przypadku. Świetny hotel w samym sercu Słonecznego Brzegu. W tym obiekcie wszystko jest naj! Eleganckie pokoje, bogata kuchnia i all inclusive, rewelacyjny serwis hotelowy, piękne baseny i liczne atrakcje dla dzieci. To najważniejsze plusy, ale nie jedyne. Dodatkowo można doliczyć sąsiedztwo pięknej piaszczystej plaży wyróżnionej Błękitną Flagą. Jeżeli planujesz połączyć wakacje rodzinne z wysokim standardem, to możesz śmiało rezerwować ten hotel! Polecam.

Oczywiście nie są to jedyne hotele w Bułgarii. Jest ich znacznie więcej. Jeżeli chcesz poznać inne oferty, skontaktuj się ze mną – KONTAKT 

Możesz też osobiście odwiedzić nasze biuro w miejscowości Kalisz na Pl. Św. Józefa 1.

Szukasz wakacji

Please wait...