Fuertaventura jaki hotele wybrać
Hotele Kierunki Polecane

Fuerteventura – jaki hotel wybrać?

Fuerteventura jaki hotel?

Każdy doradca turystyczny ma swoje ulubione hotele. To sprawdzone od lat obiekty, których jakość co pewien czas potwierdza osobiście, lub zasięgając opinii od swoich klientów. Ze mną jest podobnie. Na przestrzeni wielu lat pracy w branży turystycznej, dorobiłem się sporej listy hoteli, które proponuje klientom „w ciemno”. Poniżej zestawienie czterech obiektów, wyselekcjonowanych przeze mnie, gwarantujących udane wakacje na Fuerteventurze. Wszystkie monitoruje na bieżąco pod kątem zadowolenia klientów. Wyrazem owego zadowolenia są ich uśmiechnięte twarze po powrocie z wakacji. Mam nadzieję, że dzięki tej liście, pytanie „fuerteventura jaki hotel ?” nie będzie już tak trudne.

 

fuerteventura jaki hotel
Fot. by Agata Łaptos

Sbh Monica Beach - 4****

8.9

Ocena ogólna

8.5/10

Czystość

9.0/10

Położenie

10.0/10

Wyżywienie

9.0/10

Relacja cena jakość

8.0/10

Moim zdaniem - eksperta

  • To jeden z tych hoteli, do których klientów wysyła się z wielką przyjemnością. Położony bezpośrednio przy przepięknej plaży Sotavento, prowokuje do długich spacerów wzdłuż brzegu oceanu. W 2015 roku przeszedł gruntowną renowację. Dziś prezentuje się niezwykle gustownie. Zadbane, czyste i schludne pokoje, sprzyjają komfortowemu wypoczynkowi. Wszystkie wyposażone są w taras, a z części z nich można podziwiać przepiękny widok na Ocean Atlantycki. Moi klienci często zwracają uwagę na urozmaicone i smaczne jedzenie. To ważne, bo wyżywienie to najważniejszy składnik zadowolenia klienta. Hotel ze względu na położenie i infrastrukturę, polecam zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osobom dorosłym, chcącym zrelaksować się w bajecznej scenerii.

R2 Pajara Beach - 4****

8.6

Ocena ogólna

8.5/10

Czystość

9.0/10

Położenie

8.5/10

Wyżywienie

9.0/10

Relacja cena jakość

8.0/10

Moim zdaniem - eksperta

  • Jeżeli kochasz słońce i ocean, to w tym hotelu poczujesz się jak w raju. Wspaniały obiekt, położony niedaleko najsłynniejszej plaży na wyspie. Hotele z sieci R2, to gwarancja komfortu, smacznego jedzenie, czystości i profesjonalnej obsługi. Na klientach, już od samego wejścia wrażenie robi imponujący hol, a widowiskowe baseny są tego dopełnieniem. Zarówno dzieci jak i dorośli, będą zachwyceni unikalnym programem animacyjnym ExpeR2ience. Idealny, gustowny obiekt dla każdego kto ceni sobie jakość, lokalizację i komfort wypoczynku.

Occidental Jandia Playa - 4****

8.4

Ocena ogólna

8.0/10

Czystość

8.5/10

Położenie

8.0/10

Wyżywienie

9.0/10

Relacja cena jakość

8.5/10

Moim zdaniem - eksperta

  • Fantastycznie położony, niezwykle rozległy z przepięknymi basenami i wspaniałym ogrodem. Imponuje rozmachem i bogatą infrastrukturą sportową. Dwa podgrzewane baseny, intensywne animacje, boiska, korty tenisowe i salony spa. To wszystko w połączeniu z bardzo smaczną i różnorodną kuchnią, stawia ten hotel w czołówce mojej prywatnej listy. Uwielbiam wysyłać swoich klientów do tego miejsca, bo zawsze wracają uśmiechnięci! Sieć Barcelo, która jest właścicielem tego kompleksu, to gwarancja najwyższej jakości. Polecam zwłaszcza rodzinom z dziećmi, które chcą spędzić wakacje intensywnie. W hotelu w sezonie letnim są polskie animacje.

Barcelo Castillo Beach Resort - 4****

9.4

Ocena ogólna

9.0/10

Czystość

10.0/10

Położenie

9.0/10

Wyżywienie

10.0/10

Relacja cena jakość

9.0/10

Moim zdaniem - eksperta

  • Jeżeli szukasz bardzo dobrego hotelu, położonego przy samej plaży z darmowymi leżakami i parasolami, to ten hotel jest właśnie dla Ciebie. Wspaniałą jakość gwarantuje przynależność do sieci Barcelo. Niezwykle zadbany i czysty. Do tego bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna, 3 baseny, kilka barów i restauracji, świetna atmosfera i wysoka kultura obsługi, stawiają ten hotel w czołówce obiektów na wyspie. Idealny dla par oraz rodzin z dziećmi. Moi klienci uwielbiają spacerować wzdłuż promenady do nieodległej miejscowości - Caleta De Fuste!

Oczywiście nie są to jedyne hotele na wyspie. Jest ich znacznie więcej. Jeżeli chcesz poznać inne oferty, skontaktuj się ze mną – KONTAKT

Szukasz wakacji

Please wait...