O Autorze

O autorze

Cześć! Nazywam się Michał Reczek i jestem właścicielem biura podróży WOWTravel.pl oraz autorem tego bloga.

Od ponad 15 lat regularnie podróżuje po świecie. Kilka lat temu moja wiedza, doświadczenie oraz chęć dzielenia się nią z innymi, zmotywowały mnie do założenia biura podróży. Ten zabieg spowodował, że mogę codziennie opowiadać o podróżach osobom, które są tym żywo zainteresowane. Jednocześnie prowadzę bloga firmowego, tak żeby jeszcze intensywniej pomagać swoim klientom oraz tłumaczyć meandry turystyki.

Misją mojego biura jest:

„Jak najlepsze doradztwo i radość z przekazywanych informacji w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego klienta”

To niebywała satysfakcja, widzieć zadowolonych klientów z pracy, w którą wkłada się całe serce. Dziś czuje się spełniony, mogąc prowadzić własny biznes, który sprawia mi ogromną radość i pozwala realizować własną pasję.

Co wiem?

Jestem absolwentem wydziału nauk i geografii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od wielu lat przemierzam świat, w poszukiwaniu nowych wyzwań, poznawania kultur, obyczajów, tradycji i poznawania nowych smaków. Na mojej liście odkrywcy, znajduje się ponad 50 odwiedzonych państw. Liczba ta stale rośnie, bo jak mawiał Ryszard Kapuściński: „…istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej”. Swoją wiedzę, chętnie przekazuje dalej. Ten blog jest tego przykładem.

W czym mogę Ci pomóc?

Jeżeli szukasz profesjonalnego doradztwa, chcesz być pewien, że wakacje, które rezerwujesz, są dobrane z pełną starannością, to oferuje Ci swoją pomoc. Dzięki doświadczeniu i pełnemu zaangażowaniu, które wkładamy w swoją pracę, możemy pochwalić się liczbą 100% zadowolonych klientów. Codziennie realizujemy rezerwacje, liczone w tysiącach w skali roku. Moja wiedza oraz wiedza moich pracowników, rok rocznie wzbogacana jest o nowe informacje. Latamy na szkolenia, podróżujemy prywatnie, bierzemy udział w sympozjach. Turystyka to bardzo dynamiczna branża, która niezwykle czule reaguje na sytuacje na świecie. Prywatnie interesuje się również geopolityką, co pozwala mi w dużo większym stopniu wyczuć potrzeby klienta i doradzić w sposób rzetelny i kompleksowy.

Jeżeli uznasz, że chcesz uzyskać pomoc i zarezerwować u mnie wakacje, to skontaktuj się ze mną – KONTAKT, lub odezwij się bezpośrednio do mnie przez formularz poniżej. Pozdrawiam i zapraszam! Świat tuż za rogiem jest niezwykle ciekawy!

Gruzja – Kaukaz

 

Please wait...